Çocuk Korosu

Öznur Dönmez Tango Okulu olarak;
Çocuğa verilen sanat eğitiminin sosyal bir birey olarak yetişmesinde çok mühim olduğunun bilinci ve sorumluluğuyla, 2018 Kasım ayı itibariyle Çocuk Sanat Akademisi eğitimlerimize 4-7 yaş arasındaki okul eğitimi öncesi çocuklarımıza yönelik olarak vereceğimiz Çocuk Korosu`yla başlıyoruz. Okul öncesi çocuk müzik eğitiminde alanında uzman eğitmenimiz liderliğinde Çanakkale`nin eğitim ve müzik hayatına yeni bir vizyon ve yaklaşım getirecek Çocuk Koromuza 4-7 yaş arasındaki tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

Çocuk Koromuz için ilk adımı atarken, çocuğun birey olma duygusunun oluştuğu bu mühim yaş aralığında onun müziğe olan yetenek ve yönelimlerini eğlenirken şarkı söyleterek fark etmesini sağlamayı hedefliyoruz.

Böylelikle ileride müzisyen olma veya bir enstrüman çalarak hayatına devam etme eğilimini küçük yaşta tespit ederek, sosyal bir insan olmada müziğin hayatının bir parçası olmasının ilk adımını hep birlikte atmayı istiyoruz.

HAKKIMIZDA

Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız. Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Öznur Dönmez

EĞİTİMLERİMİZ

ARJANTİN TANGO

Tango doğaçlamaya izin veren, dar alanlarda yapılabilen bir dans. Ancak öğrenmeniz için kursa gitmeniz gerekiyor.

ZUMBA

Hemen hemen her kursun ders programında yer alan Zumba aslında kolay bir dans. Ancak sağlam bir kondisyon istiyor. Dans ederek de sağlayacağınız bu direnç ile Zumba yaparken zorlanmayacaksınız.

DÜĞÜN DANSI

Düğün günü bir çiftin hayatının dönüm noktasıdır. Düğün dansı ise bu önemli günü taçlandıran bir aktivite. Günümüzde çiftlerin en özel gününde sahneye koydukları koreografiler, düğün gecesini daha eğlenceli kılıyor.

Tango Nedir?

Haberler / Duyurular / Etkinlikler

Tango kalıcı olanların değil hep gidecek olanların dansıdır.

Bize ulaşın

Adres

Fevzipaşa Mah. 1.Büyük Cami Sokak No:4 ÇANAKKALE

Telefon

0530 404 6852

Email

bilgi@canakkaledans.com