Zumbada Hangi Kıyafetler Giyilebilir?

 Zumba yaparken giyilebilecek kıyafetler diğer fitness türlerini yaparken giyilen kıyafetlerden farklı değildir. Dans ederken rahat olabilmeniz açısından yine tayt, atlet, eşofman, tişört gibi rahat spor kıyafetleri tercih edilmelidir. Bu kıyafetler özellikle dry-fit diye adlandırılan, teri kıyafetin iç kısmından dış kısmına aktarıp çabuk kurumasını sağlayan, nefes alabilen kumaşlar olursa daha da iyi olur. Çünkü zumbada yoğun bir hareket temposu olduğu için terleme durumu da çok fazladır, terlemek iyidir fakat ıslak kalmak değil, bunun için vücuda yapışıp ıslak kalan kumaşlar değil de vücudun hava almasını sağlayan kumaş ve giysiler seçilmelidir. 

HAKKIMIZDA

Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız. Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Öznur Dönmez

EĞİTİMLERİMİZ

ARJANTİN TANGO

Tango doğaçlamaya izin veren, dar alanlarda yapılabilen bir dans. Ancak öğrenmeniz için kursa gitmeniz gerekiyor.

ZUMBA

Hemen hemen her kursun ders programında yer alan Zumba aslında kolay bir dans. Ancak sağlam bir kondisyon istiyor. Dans ederek de sağlayacağınız bu direnç ile Zumba yaparken zorlanmayacaksınız.

DÜĞÜN DANSI

Düğün günü bir çiftin hayatının dönüm noktasıdır. Düğün dansı ise bu önemli günü taçlandıran bir aktivite. Günümüzde çiftlerin en özel gününde sahneye koydukları koreografiler, düğün gecesini daha eğlenceli kılıyor.

Tango Nedir?

Haberler / Duyurular / Etkinlikler

Tango kalıcı olanların değil hep gidecek olanların dansıdır.

Bize ulaşın

Adres

Fevzipaşa Mah. 1.Büyük Cami Sokak No:4 ÇANAKKALE

Telefon

0530 404 6852

Email

bilgi@canakkaledans.com